Fake Bake Beyond Bronze Self-Tanning Mousse 210ml

659,00Kč

Fake Bake Beyond Bronze samoopalovací pěna je rychleschnoucí, snadno aplikovatelná super-lehká pěna vhodná pro všechny typy pleti. Receptura zabraňující přenosu barvy umožňuje aplikaci ráno a bezrizikové použití během dne. Obsahuje pouze nejjemnější přírodní samoopalovací sloučeniny  DHA a Erythulosu pro déle trvající, přirozeně vypadající opálení.  Přiložený průvodce vás provede procesem aplikace s lehkostí a jistotou.

Návod k použití: Vždy používejte ochranné rukavice. Používejta malá množství, aby produkt rychle zaschl. Naneste po celém těle, na místech ohybu jako jsou lokty, kolena nanášejte jen malé množství.  Nechte zaschnout předtím, než jdete do postele. Malé množství barvy se může při sprchování opláchnout , ale opálení zůstane. Po tmavější odstín aplikujte po několik po sobě jdoucích dnů. výsledky.

Varování - Tento výrobek neobsahuje ochranu proti slunečnímu záření, a nechrání proti spálení sluncem. Opakovaná expozice nechráněné pokožky během opalování, může zvýšit riziko stárnutí kůže, rakoviny kůže a jiných škodlivých účinků na kůži, i když se nespálíte.


vyprodáno
  • Přepravní hmotnost: 0.28kg


Již hodnoceno: 1

Tento produkt byl přidán dne Středa 19. srpen 2015.

Vaše IP adresa je: 18.207.250.137
Copyright © 2021 Samoopalovací. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver